afilliate program

Jak  zarabiać  20.000 zł  miesięcznie  na  afiliacji ?

 

Wywiad z Marcinem Kaczmarkiem

Założycielem  i  Współwłaścicielem

Ogólnoświatowej  Firmy CASH IN PILLS

Ile można zrobić na programie partnerskim afiliacyjnym Cash In Pills realne prowizje

 

 

 

 

 
 
 

Przyjęło się w Polsce i przez długi czas ja myślałem podobnie, że na afiliacji i programach partnerskich w naszym kraju nie da się zarobić naprawdę dobrych pieniędzy. Dzisiaj chcemy wam pokazać wywiad z Marcinem Kaczmarkiem z firmy CashinPills, której stoisko spotkaliśmy podczas ostatniej wizyty w Barcelonie na konferencji A4U Expo.

Na ostatniej z wymienionych możliwości skupimy się w dzisiejszym artykule – marketing afiliacyjny czyli programy partnerskie. Jak zarobić na nich naprawdę duże pieniądze ?!

Program Partnerski Cash in Pills - jak zarabiac w internecie

Program partnerski CashinPills, to platforma, która umożliwia sprzedaż produktów z szybko rosnącej kategorii zdrowie i uroda. W ofercie znajdziemy glownie suplementy diety, ale też produkty takie, jak kremy, zabawki erotyczne czy zestawy do wybielania zębów.

Produkty  oferowane  przez CashinPills  są  przebadane, bezpieczne do  stosowania  i wyprodukowane  według najwyższych  standardów jakościowych.  Progam  oferuje szeroki  zakres  narzędzi promocyjnych,  oferty  przetłumaczone  na  20  języków  i  lokalne  metody  płatności.

Współpraca z CashInPills dla partnerów, to przede wszystkim wysokie konwersje niemal z każdego rodzaju ruchu, niezależnie od kraju i rodzaju strony.

Mieliśmy okazję porozmawiać z polskim opiekunem programu, który opowiedział nam trochę więcej o swojej pracy, a także tym, skąd bierze się popularność tego typu usług i ile zarabiają czołowi partnerzy.

Marcin Kaczmarek jest współwłaścicielem zlokalizowanej na Cyprze spółki CashInPills, odpowiedzialny za rozwój i działanie firmy w Polsce.

 

Cezary Lech
Witaj, Marcin Powiedz nam proszę skąd pochodzisz i skąd się u Ciebie wzięło Twoje zaangażowanie w marketing afiliacyjny?

 

Marcin Kaczmarek
Cześć, marketingiem i programami partnerskimi interesowałem sie od bardzo dawna w zasadzie od samego ich poczatku w Polsce i na świecie. Moja przygoda z marketingiem afiliacyjnym zaczęła sie od programów takich jak Commision Junction około 2001 roku , potem uczestniczyłem w zasadzie we wszystkich większych programach partnerskich w Polsce ( Bankier , Allegro itd ).
Cezary Lech
Jaka była pierwsza prowizja, którą zarobiłeś?

 

Marcin Kaczmarek
Pierwszy czek dostałem ze wspomnianego Commsion Junction , pamiętam ,że zarobienie pieniędzy było najłatwiejszą częścią całego przedsięwzięcia.
Potem bylo dluuuugie oczekiwanie na czek i walka w bankach o jego realizacje , która kosztowała tyle, że juz niewiele z niego zostawało ;-)
Cezary Lech
Jak długo działasz w branży?

 

Marcin Kaczmarek
Od 2001 roku.

 

Program partnerski sprzedazy tabletek i supplementow

Cezary Lech
Zanim zaczęła się Twoje przygoda z CashinPills odnosiłeś sukcesy jako partner. Co promowałeś i jak przerzuciłeś się na CashInPills?

 

Marcin Kaczmarek

Tak jak już wspomniałem, byłem partnerem i miałem strony w bardzo różnych branżach z różnymi grupami odbiorców. Kiedyś trafiłem na program sprzedający suplementy diety. Spodobała mi sie szeroka oferta i fakt, że mogłem dobrać produkt  do różnych stron.

Sporo czasu promowałem te oferty i na pewnym etapie pomyślałem, ze fajnie byłoby zrobić cos takiego, ale przeznaczonego na rynki inne niż anglojęzyczne i tak powstał pomysł CashInPills. Potem była jeszcze długa i wyboista droga do stworzenia produktów i urzędowa droga przez mękę związana z całym przedsięwzięciem.

Cezary Lech
Jak długo CashInPills jest na tym rynku?

 

Marcin Kaczmarek
CashInPills jest na rynku od 2010 roku.

 

Cezary Lech
Podobno CashInPills jest znany z wysokich prowizji nawet do 30% wartosci sprzedaży. Jak to się dzieje, że konwersja Waszych ofert jest tak wysoka?

 

Marcin Kaczmarek

Wysokość prowizji w CashInPills rzeczywiście jest dość wysoka , jednak bardziej niż z tego jesteśmy dumni z faktu, że nasze produkty mają bardzo wysokie konwersje, bo to jest główny wyznacznik tego ile może zarobić partner.

Jest to możliwe z paru powodów, przede wszystkim oferujemy ekskluzywne produkty niedostępne nigdzie indziej. Nie ma więc ryzyka, że klient zobaczy produkt np. na stronie a potem kupi go w aptece. To ogromna przewaga Cashinpills w porównaniu np. z aptekami internetowymi.
Poza tym cały czas pracujemy nad naszymi stronami, optymalizujemy landing page, testujemy rożne warianty, w programie pojawiają się nowe materiały reklamowe itd.
Oczywiście zawsze jest coś do poprawienia, dlatego bycie w stałym kontakcie z partnerami i wsłuchanie się w ich potrzeby to podstawa.

Cezary Lech
Jak wyglądają przeciętne konwersje Waszych partnerow?

 

Marcin Kaczmarek
Wszystko zależy od źródła ruchu. Webmasterzy wysylajacy ruch organiczny na swoje dobrze zoptymalizowane landingpage np. blogi osigaja konwersje na poziomie 1/20 czy 1/30. Oczywiscie konwersje z innych typow kampanii sa zwykle gorsze niz z ruchu SEO. Nasze produkty daja szerokie pole do popisu dla pozycjonerow, bo ilosc fraz dlugiego ogona dla kazdego z nich jest naprawde spora.
Cezary Lech
Czy Wasze usługi są świadczone wyłącznie i bezpośrednio przez Was?

 

Jak zarobic pieniadze w internecie na programach partnerskich

Marcin Kaczmarek

Tak. Nasi partnerzy mogą mieć pewność, że nasze usługi są świadczone wyłącznie i bezpośrednio przez nas. Jesteśmy właścicielem i zarządcą wszystkich ofert. To sprawia,że możemy szybko reagować na potrzeby rynku i partnerów.

W przeciwieństwie do sieci afilacyjnych gdzie programem zarządza ktoś inny, a ktoś inny sprzedaje produkt.

Cezary Lech
Dlaczego partnerzy powinni rozważyć promocję waszej oferty?

 

Marcin Kaczmarek

Z 5 powodów:

  1. Prowizje za promocję naszej oferty produktów są naprawdę wysokie. Niektórzy z naszych partnerów zarabiają nawet 20 000 zł miesięcznie !
  2. Posiadamy szeroką ofertę produktów:
    Zawsze pozostajemy do dyspozycji i chętnie podpowiemy jaki rodzaj produktu ma największą szansę sprzedawać się na danej stronie. Mamy doświadczenie w sprzedaży tych produktów na najróżniejszych rodzajach witryn od ogrodnictwa do stron z grami online.
  3. Rynek suplementów diety stale rośnie niemal w każdej grupie wiekowej. Produkty nadają się do każdej metody promocji od SEO / SEM / email.
  4. Produkty sprawdzają się także jako upsell i uzupełnienie dotychczasowej oferty, zwiększając zysk z użytkownika na stronie.
  5. Strony przetłumaczone na wiele języków pozwalają konwertować ruch nie tylko z Polski. Warto wykorzystać swoją wiedzę SEO i reklamować produkty za granicą, gdzie konkurencja jeżeli chodzi o SEO jest dużo mniejsza, a w konwersje wyższe.
Cezary Lech
Jakie są miesięczne zyski najlepiej zarabiających partnerów?

 

Marcin Kaczmarek
Żeby dostać sie do TOP 5 trzeba przekroczyć 6000 zł.

 

Screen z panelu administracyjnego programu partnerskiego za Czerwiec 2012:

Ile i jak mozna zarobic w internecie na programach partnerskich i afiliacyjnych

 

Cezary Lech
Czy zaopatrujecie partnerów, którzy chcą promować wasze usługi, w materiały?

 

Marcin Kaczmarek
Tak oczywiście. Partnerzy przystępujący do programu dostają od nas szeroki wybór materiałów reklamowych. Poza standardowymi bannerami, są też bannery hostowane, page peel, popundery. W najbliższym czasie dojdą tez blogi. Będzie możliwość wysłania ruchu na bloga,zamiast bezpośrednio na stronę sprzedażową, co znacząco zwiększa konwersje.
Cezary Lech
Opowiedz nam proszę o wypłatach i o tym w jaki sposób CashInPills wspiera webmasterów uczestniczących w programie.

 

Marcin Kaczmarek
Prowizje są wypłacane naszym partnerom na początku każdego miesiąca. Oferujemy różne metody wypłaty zgromadzonych środków: przelew, czek, paypal, a w tej chwili wprowadzamy możliwość uzyskania karty kredytowej, która będzie raz miesięcznie doładowywana środkami zgromadzonymi w programie.
W naszym zespole są specjaliści SEO, marketingowcy, specjaliści marketingu szeptanego, graficy oraz programiści. Zawsze pozostajemy do dyspozycji partnerów, pomagamy dostosowywać strony, doradzamy w jaki sposób uzyskać najwyższe możliwe konwersje.
Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi partnerami przez telefon, email, skype.
Cezary Lech
Zachęcacie partnerów do szerszych działań niż samo umieszczanie bannerów na stronach. Opowiedz nam o tym.
Marcin Kaczmarek
Większość partnerów nie docenia siły indywidualnie przygotowywanych landing page. Wlasny blog, strona z opiniami i komentarzami dotyczacymi różnych suplementów diety, ranking czy własny amatorski film wideo przedstawiający produkt, pomysłów jest wiele.
Jedno jest pewne kierowanie ruchu na taką stronę, zamiast na strone główną produktu poprawiają konwersje i zyski nawet o kilkadziesiąt %.
Tworzenie tego typu stron jest szczególnie ważne w kontekście ostatnich zmian w algorytmie Google, który szczególnie promuje unikalne i dobre jakościowo strony.
Z naszej strony partnerzy mogą liczyć na wszelką pomoc w tym zakresie. Dostarczamy potrzebne zdjęcia i materiały. Wspieramy i doradzamy.
Cezary Lech
Stworzyliście możliwość tworzenia własnych landing page przez partnerów i generowanie kodów partnerskich kierujących bezpośrednio na nie. Możesz powiedzieć więcej na ten temat?
Marcin Kaczmarek
Tak, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, dające duże możliwości marketingowe.  Załóżmy, że partner ma stronę dotycząca diet, ale nie chce umieszczać na niej żadych reklam, ani nawet linków do naszych stron.
Partner może w treści strony zachęcić do zakupu jednego z naszych produktów i może wygenerować link partnerski, który będzie prowadził do jego własnej strony i jednocześnie zapisywał ciastko wybranego produktu.
Jeżeli klient zachęcony tekstem na stronie wejdzie np. do google.pl i w ten sposób wyszuka produkt to prowizja zostanie przypisana partnerowi.
To rozwiązanie stosowane jest np. przez naszych partnerów skupiających sie na marketingu szeptanym. Tworzone przez nich linki partnerskie kierują np. do tworzonych przez nich wątków na forach internetowych, gdzie często nie mogą umieścić swojego URL.
Cezary Lech
Opowiedz nam proszę o partnerze, który odniósł sukces z CashInPills.

 

Marcin Kaczmarek
Na początku roku rozpoczeliśmy współprace z partnerem, który miał bardzo podstawową wiedze na temat tworzenia stron i brak jakiegokolwiek pojęcia o SEO.  Pamiętam, że pierwsza wersja jego strony była oparta na darmowym szablonie wordpress i stała na darmowym hostingu.
Partner postanowił stworzyć ranking, w którym opisywał i porównywał różne produkty na odchudzanie. W tej chwili strona ta jest bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania na słowa kluczowe związane z różnymi produktami odchudzającymi dostępnymi na polskim rynku.
Partner skupił sie na zbieraniu ruchu z długiego ogona, zamiast na walce o słowa takie jak „ tabletki odchudzające”.  W tej chwili stworzone zostały podobne strony związane z innymi produtkami np. na cellulit.  A zarobki partnera rosną o kilkadziesiąt % miesięcznie.
Cezary Lech
Czy CashInPills oferuje partnerom szkolenia czy wsparcie marketingowe?

 

Marcin Kaczmarek
Tak. Oferujemy materiały, listy słów kluczowych, reklamy banerowe, blogi, teksty, teksty do mieszarek itd. Cały czas dochodzi coś nowego.

 

Cezary Lech
Jakiej platformy afiliacyjnej używacie?

 

Marcin Kaczmarek
Korzystamy z oprogramowania, które stworzyliśmy sami do tego celu, ze względu na bardzo specyficzne potrzeby naszego programu mieliśmy problem ze znalezieniem jakiegokolwiek pudełkowego rozwiązania spełniającego nasze potrzeby. Myślę, że całkiem nieźle nam to wyszło ;-)

 

Cezary Lech
Czy macie jakieś specjalne oferty lub konkursy dla partnerów?

 

Marcin Kaczmarek
W najbliższym czasie planujemy dwa konkursy dla webmasterów zarejstrowanych w programie. Jeden będzie to konkurs SEO i drugi to konkurs dla webmasterów promujących sam program partnerski.
Partnerzy maja możliwośc zarabiania 5% prowizji od sprzedaży wygenerowanych przez poleconego przez nich partnera.

 

Cezary Lech
Co jeżeli ktoś dopiero zaczyna pracę z programami partnerskim ? Jakieś rady dla początkujących?

 

Marcin Kaczmarek

Powiem Ci szczerze, że czasami bycie początkującym to zaleta :)
Z moich obserwacji wynika, że tacy partnerzy odnoszą sukcesy, bo nie powielają schematów, a w tym tkwi cały sukces.
Doświadczonym webmasterom czasami sie po prostu nie chce, tworzą stronę byleby była, wrzucaja na szybko bannery, czasami nawet nie do końca przemyślanie.

Różnica konwersji między byle jaka strona napisana na kolanie, a strona gdzie znajdziemy dobrze napisane opisy, unikalne zdjecia czy film z produktem w roli głównej potrafi sięgnąć kilkuset procent. My cały czas zachęcamy webmasterów do tworzenia dobrych jakościowo stron, dostarczamy potrzebne materiały, jeżeli czegoś brakuje np. określonego rodzaju zdjęcia to wystarczy do nas napisać.

Poza tym cały czas opiekun programu jest dostepny przez Skype czy GG, chetnie podpowie i doradzi. Dla zarejstrowanych w programie dostepne jest tez forum dyskusyjne, gdzie mozna zadawać pytania dotyczace np. SEO.

Cezary Lech
Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś powiedzieć ludziom z branży?

 

Marcin Kaczmarek
CashInPills jest programem partnerskim tworzonym przez ludzi, którzy sami byli partnerami i zdają sobie sprawę, że potrzeby partnerów sa znacznie większe niż podstawowe rozmiary bannerów i link do produktu.  Program ma do zaoferowania znacznie więcej niż tu wymieniłem, więc mogę tylko zachęcić do dołączenia do nas i zarabiania z CashInPills.com
 
 
 

We are the Global conversion experts.     Cash in Pills

 

 

To pierwszy program, w którym rozumiemy,
że nie każdy ruch jest taki sam i wymaga indywidualnego podejścia.

 

Konwertujemy
międzynarodowy ruch

Każda z naszych ofert jest zoptymalizowana pod kątem lokalnych rynków. Promując je masz pewność, że zawsze będą konwertowały równie dobrze niezależnie skąd pochodzą odwiedzający Twoje strony.

 

 

 

 

 

 

50 metod lokalnych
płatności

Klienci preferują znane im metody płatności. Dlatego dbamy, aby zawsze były one dostosowane do lokalnych rynków.

 
 

 

 
 
 

NASZE  ATUTY

Szczegółowe
statystyki

Stały dostęp do dokładnych statystyk, dzięki czemu na bieżąco jesteś w stanie ocenić skuteczność działań i je optymalizować.

 

 

 

 

 

 

 

Unikalna oferta
pasująca do 
stron

Szeroki wybór produktów odpowiadających różnym potrzebom, z których wybierzesz te najlepiej pasujące do Twojego rodzaju ruchu.

 

 

 

 

 

 

 

Wersje mobilne
stron

Korzystamy z najnowszych technologii. Nasze strony są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy dla partnerów

Promując nasze produkty nie tylko zarabiasz, ale możesz też wygrywać atrakcyjne nagrody finansowe w cyklicznych konkursach.

 

 

 

 

 

 

 

Dedykowany
opiekun
partnera

Twój dedykowany opiekun zawsze jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz pomóc Ci zwiększać Twoje zyski.

 

 

 

 

 

 

 

Geotargetowane
bannery

Precyzyjnie nakierowana reklama sprawia, że użytkownik zobaczy ją w swoim ojczystym języku – to zwiększa konwersję.

 

 

 

 

 

 

 

Najwyższe
prowizje

Za każdy zakup zrealizowany za pośrednictwem Twojej reklamy otrzymasz najwyższe prowizje na rynku.

 

 

 

 

 

 

Dogodne
metody
płatności

To Ty decydujesz, jaką drogą chcesz otrzymać wypłatę prowizji – Paxum, przelew, czek, WebMoney., epese - Twoja wygoda jest najważniejsza.

 

 

 

 

 

 

Indywidualnie
dopasowane
narzędzia

Szeroki wybór narzędzi, które pozwolą zrealizować każdy Twój pomysł. Brakuje Ci czegoś? Napisz.

 
 
 
 
 
 
 
 

DLACZEGO MY ?

 
 200 krajów 

Promujemy nasze marki na całym świecie. Z nami nie musisz ograniczać swoich zysków - możesz zarabiać w 200 krajach.

 

 30 języków 

Dzięki wielojęzycznym stronom produktów i narzędziom marketingowym możesz działać nie tylko lokalnie, ale też globalnie.

 

 24 produkty 

Nasza oferta to marki o dużej rozpoznawalności cieszące się zaufaniem klientów na całym świecie. Stale ją wzbogacamy.

 

 8 lat na rynku 

Doświadczenie i stabilna pozycja na rynku to nasze największe atuty, dlatego z nami możesz być pewny Twojego sukcesu.

 
 

 

NASZE PRODUKTY

 

 

Dołącz do Cash In Pills
Zacznij zarabiać już dziś

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, kliknij tutaj.
Wykorzystaj najlepsze narzędzia marketingowe do tworzenia skutecznych kampanii
skierowanych do klientów na całym świecie.

 

 

SPRÓBUJ  DZIŚ !

 

 

 

POWRÓT  DO  POPRZEDNIEJ  STRONY >>>   KLIKNIJ  TUTAJ 

 

POWRÓT  DO  STRONY  GŁÓWNEJ  >>>   KLIKNIJ  TUTAJ