UWAGA !!!  Z  Ostatniej  Chwili !!! 

 

 Kolejny już Polak Wygrał Główną Wygraną w LottoLand !!! 

 

  Wywiad - Video  

 

Zobacz wypowiedź ( wywiad Ryszarda Rembiszewskiegi ze zwycięzcą - video ) kolejnego polaka, który wygrał Główną Wygraną - ponad 11.000.000 zł. właśnie na Portalu LottoLand !!!

 

 

Oglądnij video ze zwycięzcą lotto online

( video poniżej tekstu )

Ekskluzywny wywiad z polskim zwycięzcą Lottoland !

Specjalnie dla czytelników Magazynu Lottoland przedstawiamy ekskluzywny wywiad z naszym rekordowym zwycięzcą polskiego lotto online. Skorzystaj z okazji i oglądnij wywiad z prawdziwym milionerem, który wygrał ponad 11 milionów złotych!

Ekskluzywny wywiad z polskim zwycięzcą Lottoland!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypomnijmy, że szczęśliwe losowanie, które wyłoniło największego zwycięzcę w historii polskiego lotto online, odbyło się we wtorek, 11 sierpnia. To właśnie wtedy Pan Adam S. jako jedyny trafił wszystkie wylosowane liczby, dzięki czemu wygrał główną nagrodę. Nasz zwycięzca wypełnił 12 zakładów na chybił-trafił, spośród których jeden okazał się zwycięski. Szczęśliwa szóstka liczb (8 – 16 – 17 – 18 – 38 – 46) na pewno na długo zostanie więc w jego pamięci, zaś teraz na naszego zwycięzcę czeka zupełnie nowa przyszłość.

Ekskluzywny wywiad z Panem Adamem przeprowadził Ryszard Rembiszewski, ambasador Lottoland znany również jako słynny Pan Lotto. Poznaj historię rekordowego zwycięzcy!

Marzenia się spełniają!

Pan Adam od dziecka marzył, by zostać kierowcą ciężarówki. Jego marzenie spełniło się i od wielu lat pracuje jako zawodowy kierowca. Jak przyznaje nie spodziewał się niczego więcej, zaś wysoka wygrana w lotto była dla niego ogromnym zaskoczeniem.

Nasz zwycięzca zaczął grać w lotto online na stronie Lottoland jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia 2014. Możliwość zawierania zakładów poprzez internet od razu wpadła mu w oko, głównie ze względu na wygodę. Pan Adam większość czasu spędzał w trasie, dlatego możliwość gry na smartfonie była dla niego dużym ułatwieniem.

Żeby wygrać, trzeba grać!

Nasz zwycięzca gra systematycznie typując na chybił-trafił od 3 do 4 zakładów polskiego lotto. Pan Adam regularnie korzystał także z naszej dodatkowej opcji gry jaką jest Subskrypcja, która umożliwia wysyłanie zakładów na dłuższy okres gry. W ten sposób można oszczędzić czas potrzebny na wypełnianie osobnych kuponów. Nasz zwycięzca przyznał jednak, że tym razem z powodu wysokiej kumulacji zdecydował się na jednorazowe wysłanie 12 zakładów na chybił-trafił. Jak widać decyzja ta bardzo mu się opłaciła, gdyż wysoka wygrana przyniosła mu 11 243 602 złotych.

Dobra wiadomość na koniec wakacji

O swojej wygranej Pan Adam dowiedział się będąc na wakacjach w Polsce (obecnie mieszka on w Wielkiej Brytanii). Pewnego wieczoru, po powrocie znad morza, jego żona sprawdziła skrzynkę mailową i zobaczyła wiadomość od Lottoland z informacją o trafieniu głównej wygranej w polskim lotto online.

Co ciekawe, Pan Adam na wiadomość o wysokiej wygranej zareagował dość spokojnie i dopiero po kilkukrotnym sprawdzeniu swojego konta gracza uwierzył, że to wszystko dzieje się naprawdę, a radość żony jest w pełni uzasadniona.

Teraz przyjdzie czas na świętowanie zwycięstwa i zaplanowanie przyszłości. Zwycięzca Lottoland przyznał, że planuje powrót do Polski i być może wybudowanie domu w ukochanych górach. W najbliższej przyszłości zastanowi się także nad założeniem własnego biznesu i rozważy przekazanie części pieniędzy na cele charytatywne.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panem Adamem !

Zagraj online i wygraj marzenia!

Kolejne losowanie polskiego lotto odbędzie się jeszcze dziś o godzinie 21:40. Nie czekaj aż ktoś inny wygra miliony i zagraj online już teraz! Szacowana pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi 3 miliony złotych!

Życzymy Państwu wysokich wygranych !

 

 

 

 


 Podział kwoty 468.000 zł. w Projekcie MultiDarMax-2 

 

 Kwota 468.000 zł. ( Czterysta Sześćdziesiąt Osiem Tysięcy Złotych )

 Dzielona jest Pomiędzy 23 Osoby Uczestniczące w Projekcie... !!! 

 

 Start Projektu MultiDarMax-2  01/09/2015 

 Tutaj  Obowiązuje  Kolejność  Zaproszeń do Projektu...

( szczegóły poniżej )
 

 

***

 

Poniżej przedstawiam Najnowszą i Najlepszą Obecnie w Sieci Ofertę Finansową w Projekcie MultiDarMax-2, gdzie Duże Pieniądze - ponad 468.000 zł. ( Czterysta Sześćdziesiąt Osiem Tysięcy Złotych ), Dzielone są Pomiędzy 23 Osoby !!!
 
 

Projekt MultiDarMax-2 Nie Jest Ofertą Pracy !!! To jest Program Społecznościowy, gdzie aż 50% Całego Przychodu Finansowego Dzielone Jest Pomiędzy Uczestników Projektu w Odpowiednich Proporcjach Procentowych !!! 

Ponieważ aktualnie założona docelowo kwota projektu MultiDarMax-2 wynosi 936.000 zł., to 50% tej kwoty, czyli 468.000 zł. jest Przeznaczona do Podziału Pomiędzy 23 Osoby !!!  

 

Przystępując do Projektu MultiDarMax-2:

 

 

NIE MUSISZ  nikomu niczego polecać, ani promować

NIE MUSISZ  niczego kupować

NIE MUSISZ  niczego sprzedawać 

NIE MUSISZ  zakładać żadnych list mailingowych

NIE MUSISZ  organizować różnych grup społecznościowych

NIE MUSISZ  zakładać stron internetowych, blogów, itp.

NIE MUSISZ pisać artykułów i wykonywać wielu innych czynności, jak to jest w przypadku tysięcy ofert, jakie proponują różni uczestnicy w Internecie !!!

 

***

 

 UWAGA !!! 

 

Zaproszenie do Projektu MultiDarMax-2, Otrzymasz Natychmiast po Przystąpieniu do Przedstawionej  Poniżej  Wysokodochodowej  Pracy  w  Programie  LottoLand. 

 

Poniższa, dodatkowa oferta Wysokodochodowej Współpracy w programie LottoLand, jest Wyjątkowa, a  Bardzo Wysokie Wynagrodzenia, są Zagwarantowane !!!

 

 

 CHCESZ  DODATKOWO  ZARABIAĆ  

 NAPRAWDĘ  KONKRETNĄ  I  DUŻĄ  KASĘ ??? 

 

 ZAPOZNAJ  SIĘ  Z  PONIŻSZĄ  OFERTĄ 

 I  ZACZNIJ  JUŻ  DZISIAJ  ZARABIAĆ...  !!! 

( szczegóły  moich  zarobków  poniżej )

 

 

 WYSOKODOCHODOWA 

 PRACA  OD  ZARAZ  !!! 

 

Absolutny  Hit  Finansowy !!!

 

 

 

 Ogromne   pieniądze   leżą   w...  Internecie, 
 ale   czy   masz   odwagę   po  nie  sięgnąć ?
 

 

 

 NAJNOWSZA, NAJBARDZIEJ  DOCHODOWA  OBECNIE  W  INTERNECIE  OFERTA  ZARABIANIA  OGROMNYCH  PIENIĘDZY !!! 

 
 
 
 
Witam !
 
 
Poniżej przedstawiam Najlepszą Obecnie w Sieci Ofertę Finansową, gdzie przy nawet niewielkim zaangażowaniu ( około 1 - 2 godziny pracy dziennie ), będziesz zarabiać Nieograniczone Dochody Finansowe, a praca ta, jest niesłychanie prosta, którą każdy z pewnością potrafi wykonać, otrzymując Naprawdę Duże, a nawet Nieograniczone Dochody Finansowe... !!!
 
 
 

 Oferty, jakie tutaj przedstawiam, 

 są wyjątkowe i bardzo atrakcyjne finansowo ! 

 

 Więc z uwagą, do samego końca 

 postaraj się przeczytać poniższe informacje. 

 
 

***

 

...około 4,5 mln kont bankowych Polaków jest przejętych przez komorników, w niektórych województwach ogromne bezrobocie, coraz więcej ludzi decyduje się na wyjazd za granicę w poszukiwaniu "godnego życia", w TV kłamstwa na temat "niezłej" sytuacji finansowej Polaków...

To zaledwie kilka prawd z wielu, o tym, co już nas dotyka i co nas czeka w najbliższej przyszłości... !!!

 

***

 

Firma, która oferuje tak niesłychanie atrakcyjną i wyjątkową ofertę zarobkową o której wspominam powyżej, to globalna firma, działająca w wielu krajach na całym świecie, a od 2013 roku także i w Polsce !

 

Ta globalna, prężnie rozwijająca się we wszystkich krajach świata firma, działa w branży gier losowych i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na świecie - również i w Polsce - oferująca Nieograniczone Dochody Finansowe osobom zainteresowanym współpracą w tej firmie !

 

LtttoLand - bo właśnie o tej wyjątkowej firmie jest tutaj mowa, Płaci Ogromne Pieniądze swoim współpracownikom, którzy będą udostępniać jej oferty kolejnym osobom !!!

 

I tutaj, zaraz na wstępie, chcę mocno zaznaczyć, iż mówiąc o Wysokich Dochodach Finansowych, w żadnym wypadku, nie proponuję Tobie tutaj gry w lotto, ale przedstawiam Ci Ofertę Wyłącznie Wysokodochodowej Współpracy w tej wyjątkowej, oferującej Ogromne Dochody Finansowe Firmie !!!

 

Poniżej przedstawiam moje zarobki w LottoLand, które aktualnie nie są jeszcze Ogromnymi Zarobkami, ani tym bardziej Nieograczonymi, o jakich tutaj mówię, ale tylko dlatego, że dopiero zacząłem współpracę z tą Wyjątkową, Wysokodochodową firmą !

 

 Poniżej  moje  wynagrodzenie  w  LottoLand  za trzy kolejne  miesiące  2015 Rok. 

 >>>  Kwiecień,  Maj,  Czerwiec  <<< 

 

Moje wynagrodzenie za miesiąc Kwiecień - 3,152.38 zł.

 

Moje wynagrodzenie za miesiąc Maj - 3,290.42 zł.

 

 

Moje wynagrodzenie za miesiąc Czerwiec - 3,311.11 zł.

 

 

Ponieważ firma LottoLand bazuje na zakładach gier losowych więc, aby przystąpić do programu zarobkowego LottoLand, trzeba skorzystać z przedstawionej poniżej oferty przystąpienia do programu LottoLand. 

Dzięki Darmowej, Krótkiej i Bardzo Prostej Rejestracji, możesz także dodatkowo, oprócz Wysokodochodowej Współpracy, ciągle korzystać z ogromnych możliwości, jakie LottoLand oferuje również w tym zakresie, czyli możliwość zawierania zakładów Lotto na całym świecie, bez wychodzenia z domu, gdzie Kumulacje Lotto są Kosmicznie Ogromne i często wynoszą ponad 400.000.000 zł. i więcej !!! 

Ale, jak już wyżej wspomniałem, w tej ofercie przedstawiam Tobie Wyłącznie Wysokodochodową  Współpracę  z  firmą  LottoLand,  a  nie  grę  w  Lotto  ( z gry w Lotto możesz korzystać niejako dodatkowo, jeśli będziesz mieć ochotę ). 

 

Tutaj oferuję Tobie tylko i wyłącznie Wysokodochodową Współpracę i Nieograniczone Zarobki wynikające wyłącznie ze współpracy przy udostępnianiu ofert firmy LottoLand !!!

 

ZASADY  PRZYSTĄPIENIA  DO  PROGRAMU  LottoLand

  

 

Z uwagi na profil prowadzonej działalności firmy LottoLand ( gry losowe ), aby przystąpić do programu zarobkowego LottoLand, w trakcie rejestracji do programu, wymagane jest postawienie przynajmniej jednego, pełnego kuponu Lotto z dwunastoma zakładami ( koszt 36 zł., tak, jak w kolekturze )  i jest to wyłącznie jednorazowe działanie w celu przystąpienia  do  programu  LottoLand. 

 

Po przystąpieniu do programu LottoLand, zaczynasz już zarabiać pieniądze, gdyż Zarabianie Dużych Pieniędzy jest tutaj głównym celem, a nie gra w lotto, jak już wcześniej o tym wspomniałem !!!

 

Jeśli  już  jesteś  zdecydowany / zdecydowana  przystąpić  do  programu  LottoLand,  

  Kiknij  >>> T UTAJ   , po  czym  wyświetli  się  strona  z  "koszykiem" ,  taka,  jak ta,  przedstawiona na  fotce  poniżej. 

 

Następnie kliknij w ikonkę "Dalej", na dole tej strony, która Ci się wyświetli, ( tak, jak jest to przedstawione na poniższej fotce ), po czym otworzy się strona do Bardzo Prostej i Króciutkiej Rejestracji, po której będziesz w programie LottoLand i zaczniesz Zarabiać Duże pieniądze !!! 

 

 Poniżej szczegółowy opis krótkiej rejestracji wraz z przedstawioną fotką info. 

 

Jak widać poniżej, Rejestracja do Programu LottoLand, jest Bardzo Krótka i Niesłychanie Prosta !  Wystarczy wpisać swój E-mail, następnie wybrać ( według własnego uznania ) dowolne Hasło, dzięki któremu będziesz się logować do programu LottoLand, następnie określić płeć i wpisać Imię oraz Nazwisko.

 

Następnie należy wpisać pełną datę urodzenia ( wymagane ze względu na charakter portalu, czyli Gry Losowe... ).

 

Ostatnia rubryka do wypełnienia, to wybór kraju z rozwijanej listy krajów z całego świata - w naszym przypadku, to Polska.

 

Na koniec, po wypełnieniu wszystkich rubryk, wystarczy kliknąć w zakładkę "Utwórz teraz" i Twoje Konto jest już założone, Możesz już Zacząć Zarabiać Pieniądze !!! 

 

Zobacz ile będziesz zarabiać przystępując do pgrogramu LottoLand !!!

 

Poniżej przedstawiam baner informacyjny programu zarobkowego LottoLand przedstawiający możliwości Ogromnych Dochodów Finansowych, gdyż jako partner, będziesz otrzymywać aż do 500 zł. za jedną osobę, która za Twoim pośrednictwem skorzysta z ofert firmy LottoLand !

 

 Tak Olbrzymiej Prowizji, Poza LottoLand, nie otrzymasz obecnie w żadnej innej  firmie oferującej pracę opartą na wynagrodzeniu prowizyjnym !!! 

 

 UWAGA !!!  Po przystąpieniu do Przedstawionego Powyżej, Wysokodochodowego Programu LottoLand według przedstawionej tam instrukcji, w celu otrzymania Zaproszenia do Udziału w Projekcie MultiDarMax-2,                                     

Koniecznie   Prześlij  
na   adres   e-mail:  >>>  
megakasa.max@10g.pl

Swój Numer Użytkownika, który  będzie dostępny na Twoim  profilu  LottoLand  w  zakładce    "Ustawienia  Konta"      ( fotka info. poniżej ) 

 

 

 

 

 JUŻ  OD  DZISIAJ  ZACZNIJ  ZARABIAĆ  NAPRAWDĘ  DUŻE  PIENIĄDZE !!! 

 

 Szybko  Podjęta  Decyzja, 

 To  Gwarancja  Nieograniczonych  Dochodów  Finansowych !!!