Witaj !

 

Poniżej przedstawiam szczegółowy opis zasad zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń internetowych.

Zanim zaczniesz zarabiać przy zamieszczaniu bezpłatnych ogłoszeń internetowych, najpierw zapoznaj się, jak należy to robić i czy takie zajęcie będzie Ci odpowiadać.

 

Przykłady Zamieszczania Bezpłatnych Ogłoszeń Internetowych

 

Ponieważ zdaję sobie sprawę, iż nie wszystkie osoby będą potrafiły, bądź też zwyczajnie nie będą chciały zarabiać przy pomocy zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń, tą wysokodochodową ofertę udostępniam osobom wyłącznie zdecydowanym i chcącym naprawdę zarabiać konkretne pieniądze !

 

Dlatego, jeśli chcesz pracować i zarabiać niezłe pieniądze wykonując to proste zajęcie, jakim jest zamieszczanie drobnych, bezpłatnych ogłoszeń, najpierw spróbuj, czy ta przyjemna praca będzie Ci odpowiadać i czy potrafisz ją swobodnie i z przyjemnością wykonywać... po prostu najpierw sprawdź, czy to jest dla Ciebie i chcesz zarabiać wykonując te proste czynności.

 

Poniżej przedstawiam Ci ( jako wzór ) jedno z kilku gotowych, krótkich ogłoszeń, jakie będziesz zamieszczać na otrzymanych ode mnie portalach ogłoszeniowych.

 

Sprawdź zatem, jak to działa i przekonaj się, że jest to naprawdę 

bardzo łatwa i przyjemna praca, którą  każdy z pewnością potrafi wykonać 

bez najmniejszego problemu !

 

Zaraz pod treścią poniższego, przykładowego ogłoszenia, znajdują się linki do dziesięciu portali przyjmujących bezpłatne ogłoszenia. 

 

Teraz kliknij kolejno w każdy link do portalu ogłoszeniowego i po otwarciu się każdej kolejnej strony, wpisz, albo skopiuj i wklej poniższe, gotowe ogłoszenie wypełniając starannie, prawidłowo wszystkie rubryki w każdym portalu, w jakim będziesz umieszczać to przykładowe ogłoszenie. 

 

Jeśli prawidłowo zamieścisz i opublikujesz przykładową treść powyższego ogłoszenia we wszystkich dziesięciu portalach w ciągu jednej godziny, to wiedz, że jesteś osobą, która z pewnością, w szybkim czasie będzie zarabiać duże i konkretne pieniądze !!!

 

Jednak nie przejmuj się zbytnio, jeśli zamieszczenie i opublikowanie tego próbnego ogłoszenia w niniejszych dziesięciu portalach zajmie Ci więcej niż godzinę, bo szybko dojdziesz do wprawy i będziesz zamieszczać nie tylko 10, ale nawet 30 i więcej ogłoszeń w ciągu jednej godziny, zarabiając naprawdę duże pieniądze !

 

Zanim zaczniesz próbę samodzielnego zamieszczenia przykładowego ogłoszenia w dołączonych poniżej dziesięciu portalach, zobacz, jak wygląda to na przykładzie jednego z dziesięciu przedstawionych tutaj portali przyjmujących bezpłatne ogłoszenia.

 

 

PRZYKŁAD  ZAMIESZCZANIA  OGŁOSZEŃ  

NA  BEZPŁATNYCH  PORTALACH  OGŁOSZENIOWYCH

 

Poniżej przedstawiam jedno przykładowe ogłoszenie, które należy umieścić we wszystkich dziesięciu dołączonych poniżej portalach przyjmujących darmowe ogłoszenia według poniższego wzoru.

 

Z pewnością zwrócisz uwagę na to, iż każdy portal posiada nieco inne rubryki i zasady zamieszczania ogłoszeń, ale ogólnie wszystko jest podobne, wystarczy dokładnie stosować się do zasad zamieszczania ogłoszeń każdego portalu. 

 

Kliknij więc kolejno w każdy link portalu i wpisz lub skopiuj i wklej gotową treś poniższego ogłoszenia  ( najpierw w odpowiednią rubrykę wpisz temat ogłoszenia, a następnie do odpowiedniej rubryki treść ogłoszenia ), tak, jak to jest przedstawione na poniższym przykładzie.

 

Link do strony portalu w którym zostało umieszczone poniższe przykładowe ogłoszenie:

 

Kliknij w ten link >>> https://www.oglaszamy24.pl i umieść poniższe, przykładowe ogłoszenie tak, jak to jest pokazane na poniższym przykładzie.

Treść poniższego, przykładowego ogłoszenia, zamieść także w podanych poniżej dziesięciu portalach ogłoszeniowych według przedstawionego poniżej wzoru.

 

===========================================================================================

Tytuł ogłoszenia

Zarabiaj 3000 zł. - 5000 zł. Miesięcznie i Dużo Więcej !!!

 

Treść ogłoszenia

NAJLEPSZA OBECNIE NA RYNKU OFERTA PRACY - HIT ROKU 2014 !!!

 

Wysokodochodowa praca dla osób z całego kraju OD ZARAZ !!!

 

Masz dostęp do internetu i zaledwie 1 - 2 godziny wolnego czasu dziennie ?
Chcesz już od dzisiaj zarabiać naprawdę Duże i Konkretne Pieniądze ?

 

Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie !!!

 

Szczegóły w dalszej części oferty, po przesłaniu zgłoszenia na maila: praca1b@o2.pl

KONIECZNIE Z DOPISKIEM:  B5/..........<<< Tutaj wpisz swój numer ID, jaki otrzymałeś / otrzymałaś w e-mailu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !  Na niektórych portalach ogłoszeniowych, nie pozwalają wpisywać maila kontaktowego w treści ogłoszenia, tylko w odpowiednie pole do tego przeznaczone...

 

===========================================================================================

 

 

Lista dziesięciu portali przyjmujących bezpłatne ogłoszenia. 
 
Powyższą treść przykładowego ogłoszenia umieść we wszystkich 
dziesięciu przedstawionych poniżej portalach.

 

https://www.praca.centrumofert.pl/index.php?a=do1&id=3  

 https://praca.azbazar.pl/dodaj/ 

https://panmarian.pl/dodaj-ogloszenie

https://www.rozglos.net/dodaj_ogloszenie.php

https://poznaniak.com.pl/dodaj_ogloszenie/praca.html

https://www.ogloszenia.my17.eu/dodaj/

https://www.mojagazeta.net/ogloszenia/dodaj_ogloszenie.php

https://www.dajogloszenie.pl/dodaj_ogloszenie_bezpl.php

https://www.wawa-ogloszenia.pl/dodaj2.php?cat1=12&cat2=88&advert_type=1

https://ogloszenia.com/dodaj-ogloszenie

 

UWAGA !  Powyższe linki do stron są aktywne więc wystarczy kliknąć myszką w każdy link, a strona się otworzy, jeśli się nie otworzy, skopiuj link, wklej go do swojej wyszukiwarki i naciśnij ENTER ).

 

Propozycja wstępnego zamieszczenia przykładowego ogłoszenia w przedstawionych powyżej dziesięciu portalach ogłoszeniowych, jest wyłącznie Twoim osobistym sprawdzianem pozwalającym Ci dokładnie zapoznać się z przyszłym wykonywaniem zadań przy zamieszczaniu ogłoszeń i osobistym stwierdzeniu, czy chcesz wykonywać to proste i przyjemne zajęcie.

 

Po zamieszczeniu powyższego, przykładowego ogłoszenia we wszystkich przedstawionych powyżej portalach ogłoszeniowych i zorientowaniu się, czy takie zajęcie będzie Ci odpowiadać i z checią chcesz je wykonywać by zarabiać konkretne i duże pieniądze, napisz, czy jesteś zainteresowany / zainteresowana i daj odpowiedź na  praca1b@o2.pl

 

W odpowiedzi napisz:  "Zapoznałem / zapoznałam się ze wstępnym opisem oferty przy zamieszczaniu bezpłatnych ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych. W celu praktycznego zapoznania się z ofertą przy zamieszczaniu bezpłatnych ogłoszeń, przykładowe ogłoszenie zostało przeze mnie umieszczone i opublikowane we wszystkich dziesięciu portalach ogłoszeniowych przedstawionych w niniejszej wstępnej ofercie.  Proszę o przesłanie pełnej oferty w celu rozpoczęcia zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń internetowych". 

 

POWRÓT  DO  POPRZEDNIEJ  STRONY >>>   KLIKNIJ  TUTAJ